$kutsalbilgi[1]

Yemek Fotoğrafçısı İstanbul

İstanbul dünyanın sayılı gastronomi başkentlerinden biri. Leziz sokak yemeklerinden fine dining'e uzanan ve pek çok dünya mutfağının en iyi örneklerini bulabileceğiniz bir metropol.

Tüm bu güzellikleri ve aynı zamanda da kaosu içinde barındıran bu harika şehirde yemek fotoğrafçısı olmak, şehire bu gözle bakmak güzel bir duygu ve mutluluk verici. Elbette tüm fotoğrafçılar yaşadığı şehirden beslenirler, bizler de İstanbul'un boğazından, Karaköy'ünden, Beyoğlu'sundan, Kadıköy'ünden sanatsal anlamda besleniyoruz.

Restoran ve cafeler için menü ve qr menü fotoğraf çekimlerinden, etkinlik fotoğraf ve video çekimine, sosyal medya yönetiminden, kurumsal web geliştirme projelerine kadar markaların ihtiyaç duyduğu pek çok reklam ve tanıtım faaliyetleri kapsamında hizmet vermekteyiz.

Şehir dışı projelere de açık olmakla beraber genellikle yemek fotoğrafçılığı çalışmalarımız İstanbul içerisinde gerçekleşmekte, Eğer sizinde İstanbul içerisinde bir yemek fotoğrafçısı arayışınız varsa birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağız.