Aralarında top top sıkılmış krema olan katlardan oluşan bir küçük pasta
İki genç kadın ve bir genç erkek kafede tatlı yiyor ve kahve içiyorlar
Karton bir kase içinde dondurma topları ve arka planda tarihi bir bina
Kafede genç bir erkek pastayı çatalla bölüyor
Genç bir kadın dondurmayı objektife doğru uzatmış
Metal bir kup içinde iki top dondurma, çilekli ve çikolatalı
Daire şeklinde büyük bir pasta üzerinden çikolata sosu aşağı doğru akmış
Üzeri krema ile süslenmiş limonlu tart, üstünde yuvarlak bir bisküvi var

IL Fico Gelato Fotoğraf ve Video Çekimi

IL Fico Gelato "dondurma değil IL Fıco Gelato" mottosuyla yola çıkan yeni bir dondurma cafe. Italya Parma'nın geleneksel dondurma yapma tekniklerini ülkemize getirerek yepyeni lezzetlerle tanışmamızı sağlıyorlar.

Markanın, adını şu sıralar sanat etkinlikleriyle duyduğumuz Fişekhane şubesinde çok keyifli bir çekim gerçekleştirdik. Cozy Ajans ile birlikte gerçekleştirdiğimiz çekimde, tanıtım filmi ve life style çekimleri için bizlere profesyonel modeller eşlik etti. Fişekhane'nin tarihi dokusu ile tatlıların ve dondurmaların güzelliği birleştiğinde ortaya lezzetli kareler çıkmış oldu.

Çekim sonrasında Büyükyalı sitesi içerisindeki reklam alanlarında gösterilmek üzere dijital afiş tasarımı yapıldı. Full HD ekranlar için tasarlanan görseller dikey ve yatay olarak çalışıldı.Hem çekimleri hem de edit süreci yoğun geçen bir çalışma da tanıtım filmi oldu, Mekanın sıcaklığını ve eğlencesini yansıtan, yüksek tempolu ve izlemesi keyifli bir çalışma ortaya çıktı. EL Fico Gelato tanıtım filmini Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.