İçli köfte şeklinde hazırlanmış çiğ köfteler içinde ceviz ve yeşillik var.
Kek şeklinde çiğ köfte, üzerinde yeşillikler var.
Tabak içerisinde çiğ köfte topları üstten görünüş.

Lezzetli Kareler'de Çiğköfte Ziyafeti

Türkiye'nin önde gelen çiğ köfte markalarından biri olan Ziyafet Çiğköfte ile üç gün süren uzun, zorlu ama bir o kadar da keyifli bir fotoğraf ve video çekimi gerçekleştirdik.

Çiğ köftenin tam anlamıyla her halini fotoğraflama şansımız oldu, doğum günü pastası şeklinde çiğ köfteden içi ceviz yeşillik ve nar ekşisi dolu içli köfte görünümünde çiğ köfteye kadar yemek stilisti Şükran Kayaoğlu'nun ellerinden bir hayli yaratıcı yemek stilistliği örnekleri ortaya çıkmış oldu.

Geçmişi 4000 yıla dayanan Anadolu'nun vazgeçilmez lezzeti olan çiğ köfte Ziyafet Çiğköfte tarafından ülke çapına yayılan bayi ağı ile başarı ile temsil ediliyor. Ziyafet Çiğköfte 4800 m2 kapalı alan üzerine kurulu tesisinde, İSO 9001 Kalite ve İSO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerini etkin bir şekilde kullanarak üretimlerini gerçekleştirmekte ayrıca firmanın helal gıda sertifikası da bulunuyor.

Toplamda üç gün süren çekimin ardından 1000 karenin üzerinde fotoğraf ve 100'e yakın video çekimi gerçekleştirdik, seçilen 420 kare fotoğraf için rötuş işlemi yapıldı ve videolar Instagram story mecrasında kullanılmak üzere 1080x1920 dik formatta düzenlendi.

Ziyafet çiğköfte kurucularının da bizzat çekim ekibine dahil olduğu fikir verdiği ve yardım ettiği sinerjisi yüksek bir çekime imza atmış olduk, çekim sonrası enfes çiğ köfte hediyelerimiz de hazırdı, kendilerine çok teşekkür ederiz.