Üzerinde toz fıstık olan kare şeklinde bir baklava
Havuç dilim baklava tepsisi, mavi arka plan
Üç tepsi baklava yan yana
Kalp şeklinde kesilmiş baklavalar ve üzerinde kalp şekilleri olan bir peçete
Beş adet farklı çeşit baklava üçü arkada ikisi onların önünde
Yakından çekilmiş sebzeli baklava fotoğrafı
Çok yakından çekilmiş üzerinde ceviz taneleri olan hurmalı baklava fotoğrafı
Çok yakından çekilmiş şöbiyet baklava fotoğrafı
Cevizli burma baklavalar tepsinin içinde yakından çekilmiş bir fotoğraf
Tek parça havuç dilim baklava beyaz arka planda

Karaköy Güllüoğlu Fotoğraf Çekimleri

Kuruluşu 100 yılı aşmış firmalardan biri de Karaköy Güllüoğlu, ülkemizi ve baklavayı yurtdışında da başarıyla tanıtan bir firma, adeta turizm elçisi gibi çalışıyor. Yabancı ülke televizyonlarından gelen programcılar, baklavanın yapılışını ve geleneksel usta çırak ritüellerini görüntülüyorlar.

Tüm bu şöhreti bir kenara bırakırsak Karaköy Güllüoğlu İstanbul'da gerçekten fırından yeni çıkmış sıcak baklavayı yiyebileceğiniz nadide mekanlardan biri. Çünkü şubeleri yok, baklava saatlerce yol gitmiyor, fırından çıktığı gibi tabağınıza gelebiliyor. Biz de fırından çıktığı gibi bu çıtır ve tatlı lezzetleri fotoğraflama şansı bulduk. Üzeri pırıl pırıl parlayan bir yiyeceği fotoğraflamak her zaman kolay olmasa da büyük bir zevk.

Karaköy Güllüoğlu ile uzun süreli bir projeye imza atmış olduk, Tüm bu çalışmaların sonunda hem sosyal medyada hem e-ticaret sitesinde hem de basılı mecralarda kullanılmak üzere 1000'e yakın fotoğraf ve onlarca video çekimi gerçekleştirdik. Çekilen videoların Karaköy Güllüoğlu Youtube kanalına yüklenecek şekilde düzenlemeleri yapıldı. Baklava fotoğraflarının Karaköy Güllüoğlu e-ticaret sitesinde ürün fotoğrafı olarak yüklenmesi için gerekli çalışmalar yapıldı.

Bu keyifli işbirliği için tüm Karaköy Güllüoğlu ailesine teşekkürler.